Jesteśmy agencją kreatywną, która specjalizuje się w promowaniu szeroko pojętej dziedziny jaką jest entertainment. Muzyka, eventy i literatura, ale szeroko otwarte oczy, uszy i umysł zupełnie nie przeszkadzają nam w pracy przy innych projektach. Nie boimy się. Nie mamy kija tam, gdzie go nie mamy. Nie cierpimy nudy, dlatego na nią nie cierpimy.

Znamy się na trendach, ale też nie czujemy, że musimy za nimi podążać. Zawsze możemy kreować własne.

kreacja

Kreujemy w oparciu o Twój pomysł lub wymyślamy wszystko od podstaw. Szukamy ciekawych rozwiązań, pomijamy sztampę i podbijamy to co już masz, aby Twój produkt stał się jeszcze ciekawszy w odbiorze. Czy umiemy w kreację? No lekko!

strategia

Każda kreacja wymaga dobrej strategii. Tworzymy plan działania i wyobrażamy sobie jego zachowanie w każdej możliwej sytuacji. Budujemy grę, w której każdy komunikat to kolejny level, ale żeby go przejść musimy najpierw pokonać planszę.

Czy umiemy w strategię? No lekko!

promocja

Media stare, nowe, drukowane i wirtualne. Musi być głośno!

Ada R

Od niej zaczęło się NL, ale zawsze marzyła o tandemie. Wcześniej były duże wytwórnie i korporacje.

Lubi wyzwania i trudne projekty. Najlepiej żeby nie było lekko, ale zawsze miło

Marek R

Marka zna każdy, kto go poznał. Jego życie to godziny dziennie przegadane przez telefon. Nie boi się fal 5G, a nie nosi foliowej czapki. W tym czasie, kiedy Ty zastanawiasz się czy zadzwonić do mamy, on już najprawdopodobniej ogarnął czyjąś karierę.

marek foto

Nam na słowo wierzyć nie musisz, ale Twoim kolegom po fachu mógłbyś.

Sprawdź Z KIM pracowaliśmy.